Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Альфар

Альфар (Alfar)Навіть натяку на доброту не існує в світі альфар (alfar). Це раса, чию свідомість було послаблено, а потім видозмінено божевільним та жорстоким божеством. Для альфар лише страждання інших приносять задоволення і єдине, що стоїть вище їх інстинктивного прагнення катувати і знищувати – це задовольнити свого маленького короля-божка.

Неначе отруєні дротики, альфарські нічні різники проникають глибоко на територію чужинців. З’являючись нізвідки, вони влаштовують різанину, проливаючи ріки крові та руйнування, а потім зникають так само безслідно, як і прийшли. Для їх жертв здається, що сама ніч породжує альфар, а потім забирає їх назад, коли їх кривава справа вже зроблена.

В бою альфар – це сповнені ненавистю бойові машини, чия непохитна хоробрість та непересічні здібності роблять їх страшним супротивником. Щоправда, у них є виражена схильність до індивідуалізму і якщо накази не сприймаються як воля Мелека (їх бога), малоймовірно, щоб альфарські воїни слідували якомусь плану чи стратегії. Вступивши в бій кожен альфар віддає перевагу тому, аби повністю підкоритись своїм вбивчим інстинктам, або битись пліч о пліч в маленькій групі товаришів.

Нагаст (Nagast)
Землі альфар лежать в південній частині основного материку Агону, межуючи з людськими землями Мерсії (Mercia) на сході та Лісовою державою мірдейн на заході. На південному заході, через море Рубі знаходиться пустельний континент Рубаят (Rubaiyay) та вкриті туманом і контрольовані піратами острови Сілквейл. На півночі розстилається Пелена Синокуса займаючи саме серце Агону, загрожуючи всьому, що межує з ним, включаючи і північні райони Нагасту.

Більша частина території Нагасту – це пустки, де гігантські гриби та дерева з чорним листям ростуть посеред розбитих скель та шпилеподібних гір. Пересичений чарами грунт Нагасту має рожевий відтінок і дуже мало видів рослинності придатна, щоб рости там.

Альфар не люблять сонячні промені і багато з їх міст побудовані хоча б частково під землею. В деяких випадках житлова частина міст – підземна, а ділові та адміністративні будівлі знаходяться на землі. Багато важливих будівель, таких як грибні ферми та павутинні вітряки при необхідності будуються в підземних частинах міст.

Вороги: Северії
По всій території Нагасту розкидані укріплені міста Северій, войовничої раси, яка правила цими землями задовго до пришестя альфар. Серверії поклонялись кістяному богу-дракону на ім’я Циріакус, який звабив їх даром життя після смерті щоб вони могли поклонятись йому вічно. Проходили тисячоліття, альфар вбивали кожного з них сотні разів, але Северії щоночі воскресали і йшли до міст, в яких вони жиди до смерті. Періодично Циріакус відвідує на Агон, щоб повести воїнів свого культу в бій, починаючи таку різанину, від якої моторошно навіть альфар.


Вороги: Наедра
Під час створення альфар, Мелек експериментував і з іншими генетичним комбінаціями. Одні з проміжних екземплярів мали більш екзотичний вигляд, аніж остаточний результат, інші – ставали абсолютно божевільними після експериментів Мелека над їх свідомістю. Племена альфар, що мутували, які називаються Наедра, все ще проживають в найбільш віддалених печерах Нагасту.

Вороги: Армія рабів
Гра проходить в часи, коли Нагаст охоплено масштабним повстанням рабів під курівництвом втікача мірдейн, якого звати Церуліан. Тисячі рабів втекли від своїх власників та попвонили армію Церуліана, яка вже двічі перемагала наспіх створені загони альфар. Дехто вважає, що Церуліан воює за Мерсію (столиця мірдейн) та свободу, інші кажуть, що він сам хоче стати повелителем Афеліона.

Афеліон (Aphelion)
Столиця альфар розкинулася уздовж побережжя величезного підземного озера під назвою Горлянка (Throat), в яке стікають каскадні водопади зі стелі та з дві річки, що витікають із сусідніх печер. Куди потрапляє вода з озера – нікому невідомо, хоча існує припущення, що воно пов’язане із не дослідженою системою озер в самому серці Агону. Багато дослідників пірнали в озеро, але жоден з них ще не повернувся з інформацією куди вода тече далі.


Сам Мелек живе в Баштах Тиші, що мальовничо висять над водами Горлянки. Вироблені зі сталактитів, що оточують діру, з якої йде водоспад, Башти пов’язані з містом внизу лише одним телепортом, який посилено охороняється.

Афеліон лежить в сирій зеленуватій системі печер, стіни та стеля яких вкриті мохом та грибками. Ліси з гігантських грибів вкривають одну з печер з якою Афеліон пов’язаний вимитими водою тунелями, а інша – це промисловий центр де кують зброю та виготовляють одяг з павутини.

Культура та релігія
Воля Мелека – єдиний закон в Нагасті і хоч його рішення можуть видаватись спірними та дивними, всі альфар зі шкіри лізуть, аби виконати їх часто не вимагаючи ніяких пояснень. І хоч він дещо божевільний, Мелек – чудовий стратег, який будує амбітні довготривалі плани для раси альфар та всього Агону. Насправді, робота над цими планами часто захоплює його на тривалий час, залишаючи альфар самим вести адміністративні справи. Оскільки багато альфар відмовляються визнавати чийсь авторитет, окрім Мелека, їх суспільство стає розірваним та розрізненим в час відсутності Мелека.

Мелеку не потрібні тупі, ліниві та недостатньо майстерні підлеглі і суспільство Нагасту підлягає постійному відбору під наглядом богу, в якому сильних та корисних залишають, а слабких та дурних – відсіюють та вбивають. Дотримання програма євгеніки Мелека – це пряме зобов’язання священнослужителів Рогатого Кола, які особисто знайомі з критеріями відбору.


Рух та дрижання
Як і всі інші, Мелек був здивований раптовою появою комети Сяючий спис, яка зараз пролітає в нічному небі Агону, розкидаючи золотисті метеорити-уламки, що з надзвичайною точністю попадають в руїни Нітрон (Nithr?n). Мелек закрився в своїй лабораторії для дослідження цього дивного явища і в результаті якого для Нагасту знову настали часи без нагляду, коли кілька фракцій суперничають за владу у відсутності бога.

Небачене сяйво – це група Безсмерних Магів, які служили Мелеку з самого початку історії альфар. Хоч вони і дуже віддані, їх жага та пристрасть до некромантії інколи веде дивним шляхами, які буває розходяться з амбіціями бога-царя. В часи відсутності Мелека, вони інколи занадто відкрито працюють над розширенням свого впливу.

Рогате Коло – це священнослужителі Мелека, які найближчі з усього Нагасту до створення постійної адміністрації. Зацікавленні в створенні найсильнішої раси, Рогате Коло має право на розправу над особами, що не пройшли відбір і, мабуть саме по собі це очевидно, інколи зловживають цією владою в часи відсутності бога.

Названі на честь одного з найулюбленіших володінь Мелека, Night Scepter – це орден лицарів, які присвятили своє життя знищенню ворогів Мелека в Нагасті: монстрів, мутантів наедра та армії рабів, яка загрожує зіштовхнути націю на шлях анархії.

Стрибаюча тінь – це елітний підрозділ армії альфар, які постійно організовують найбільш сміливі та руйнівні вилазки вглиб ворожих територій. Інколи СС вербують інші групи та клани для допомоги в найзухваліших завданнях.


Чим альфар такі особливі?
Магія альфар походить від Мелека. Завдяки непередбачуваній природі бога міць цієї сили не стала і тому кожного разу, коли альфар вимовляє закляття результат може дещо відрізнятись. Альфар народжують з певною схильністю до магічних мистецтв і процвітають в них.

Альфар об’їжджають дрейків-шулган, які насправді просто маленькі безкрилі дракони. Невеличкі пухирці по боках шулган свідчать про те, що літати вони могли не так вже і давно, перед тим як пристосуватись до наземного існування. Кігті дрейків надзвичайно великі і закручені, ніби пристосовані для риття. Очі дрейків, повністю молочного кольору, без видимої зіниці, в темряві злегка світяться. В бою дрейки дихають вогнем на ворогів попереду та махають хвостом відганяючи тих, хто наближається ззаду. Хвіст дрейка гострий, обсидано-подібні зазубрини якого роблять його ефективною ріжучою зброєю.

Тільки ковалі альфар можуть створювати Ілшарди – алебарди, виковані з блискучого тонкого металу, який нагадує екзоскелет павука “Чорна вдова”. Довге руків’я Ілшарду, яке моделює ногу цього ж павука, поділене на частини і легко згинається всередину, як і лезо на його кінці. Цей кінець закінчується гострим кінчиком, що нагадує отруйне жало. Власники Ілшарду часто повністю використовують цю аналогію, змазуючи лезо отрутою перед боєм.

Альфар відчувають всередині неймовірну ненависть до всіх інших розумних життєвих форм і тому для них складно вступити навіть до тимчасового альянсу з членами інших рас. І хоч їм не забороняється об’єднуватись в клани з представниками інших рас, подібні спроби дуже малоймовірні із-за специфічного відношення альфар до не альфар.


Світогляд альфар в цитатах:
“Melek will suck the sun out of the universe and pluck the stars from the firmament. The pitch-black night of his creation will last for ever, and it will be a hell on Agon for all but the alfar.”
– Srinah dun Anshar, Unseen Radiance archmage

“The night like a veil around our silently moving shapes… The lights from a plump, dozing village just ahead… The smell of freshly spilled blood and burning thatch…There is nothing else in life that can compare with the joy of a successfully staged raid.
– Elthar Ghostshroud, Salient Shadow raider

“Mahirim dogs, orkish swamp rats, human dung eaters, dwarven maggots who gnaw at the roots of mountains… in the end it makes little difference – they are all soft, and their lands are ripe for plunder.”
– Shulhek bel Meaghra, alfar soldier

“Melek’s will is the whole of the law, and the whispers from him are the only commands I follow. So-called priests who try to tell me what to do will die for their insolence.”
– Taesih Deepforest, Night Scepter operative


“We alfar are an embattled race, alone in a world full of loathsome enemies. If we face this hateful world as individuals we will surely fail, but nothing can stop us if we stand together .”
– Neadak Haernshadow, Horned Circle priest

“We will round the mirdain up like sheep, hang them from the walls of our caverns, and torture them for ever. They are an utterly despicable race who are not even worthy of death.”
– Alguhm Iceglow, alfar clan leader

Якими інші бачать альфар
“Though it saddens me to say so, Melek’s corruption runs so deep in the alfar that they are beyond redemption. A world cleansed of alfar would be a much safer place for everybody else.”
– Eirith Windsinger, mirdain diplomat

“Evil to the core, both the alfar and their deranged god will wither away into nothingness when the divine Truth is revealed to them, via sharp Mercian steel.”
– Anthony Bealburn, human White Order paladin

“The alfar may be small-statured, but they are elusive and their weapons have a nasty sting. In fact, an adult alfar is one of the most challenging prey-creatures a hunter can face.”
– Yndan the Able, mahirim elder

“When I catch those nasty little batlings that stole our food, they will get the thrashing of a lifetime!”
– Dultanak Fireshield, orkish warrior


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development